Ako si zamestnankyňa Marta bude užívať svoje peniaze z programu Súkromný dôchodok


Aký bude Martin dôchodok zo zamestnaneckého pomeru keď si platí 135.- € ? A to Marta nezarába na slovenské pomery málo. Štátny dôchodok z prvého piliera nebude Marte stačiť na slušný život.  Sociálna poisťovňa nemôže donekonečna vyplácať viac ako dostane. Možno si kladiete otázku ako ďalej ?

Marta ako mladá 30 ročná kočka si so svojim malým gašpárkom chystá veľké divadlo v podobe vlastného Súkromného dôchodku. Ako budú  vyzerať dosky, ktoré znamenajú svet si rozhodne ona sama. Môže si vybrať jednu z troch možnosti. Jej veľké divadlo bude trvať 15 rokov a ona bude dostávať 270.- € mesačne. Alebo sa rozhodne pre divadlo takpovediac „ na furt „ a to vo výške 170.- € mesačne. Môže sa rozhodnúť i tak, že si svoje peniaze vyčerpá jednorazovo.

Marta zarobila viac ako trojnásobok toho čo vložila. Je to pre ňu dobrá investícia ? Je to pekné ? Vyrobila si tak jednu nohu vo výške 270.- € mesačne, ale program Súkromného dôchodku má štyri pevné nohy, rovnako ako kvalitný dubový stôl. Môže mať až 4 krát viac a mesačne mať zabezpečený príjem vo výške 1 080.- €. Z toho by a už mohlo dať žiť, čo Vy na to ?

Viete si „odtrhnúť od huby 15.- € mesačne“ ? Chcete aj vy hrať s malým gašpárkom veľké divadlo ? Urobte to čo Marta, vstúpte zadarmo do programu Súkromný dôchodok ešte dnes.  Do 3 minút od zadania údajov do vstupného formulára od nás dostanete návod ako z pohodlia domova získate výpis zo Sociálnej poisťovne. Ten vám presne ukáže ako vás vidí Sociálna poisťovňa, čo vám započítava a čo nie a v neposlednom rade sa dozviete ako za vás zamestnávateľ odvádza poistné.

Súkromný dôchodok

Ing.Miloslav Beno a Ing.Pavol Valúch. Autori projektu Súkromný dôchodok. I. piler, II. pilier, III. pilier, porovnanie štátneho a súkromného dôchodku, vieme poradiť ako sa vyznať vo výpisoch Sociálnej poisťovne, DSS siek a DDS siek.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.