I.pilier dôchodku živnostníkovi nemôže stačiť

Optimalizujete svoje dane až na hranu ? Je to určite príjemné, ale každá minca má dve strany.

Zostanete na krku vlastným deťom ?

Aký bude Tomášov dôchodok zo 77,22 € ? K tomuto číslu sme dospeli za predpokladu, že si platíte odvody vo výške 18 % z minimálneho vymeriavacieho základu a to zo 429.- €. Aj keby ste si odvádzali z povedzme 500.- € veľa toho nezískate. Štátny dôchodok z prvého piliera nie je pre Tomáša a ani pre vás riešením. Sociálna poisťovňa nemôže navždy vyplácať viac ako dostane. Možno si kladiete otázku čo s tým ?

Určite ste už počuli vetu: „ Aj s malým gašpárkom sa dá hrať veľké divadlo. Tým malým gašpárkom je v našom prípade jedna maličká jedno eurová minca. Čo táto minca dokáže ? Ani sa nenazdáte a o pár rokov si môžete zahrať veľké divadlo s päťsto eurovými bankovkami. Ako je to možné ? Jednoducho si začnete sami budovať jednu pevnú nohu stabilného dubového stola, ktorý sa volá Súkromný dôchodok. Je ňou tretí pilier, veľakrát zaznávaný. Myslím, že neoprávnene, lebo je skutočne pre každého a môže pomôcť i Vám.

Urobte niečo pre seba.

Ako ďalej ?

Program Súkromný dôchodok má 4 pevné nohy, rovnako ako kvalitný dubový stôl. Vstúpte ZADARMO do programu Súkromný dôchodok ešte dnes. Do 3 minút od zadania údajov do vstupného formulára od nás dostanete video návod, ako si z pohodlia domova získate výpis zo Sociálnej poisťovne. Ten Vám presne ukáže ako Vás vidí Sociálna poisťovňa. Čo Vám započítava a čo nie. Ak ste boli v období živnosti i zamestnaní, zistíte ako za Vás bolo odvádzané poistné. Dozviete sa i to, ktorý zamestnávateľ za Vás „zabudol“ odviesť poistné.

Riešenie pre dôstojný život sa volá Súkromný dôchodok.

Súkromný dôchodok

Ing.Miloslav Beno a Ing.Pavol Valúch. Autori projektu Súkromný dôchodok. I. piler, II. pilier, III. pilier, porovnanie štátneho a súkromného dôchodku, vieme poradiť ako sa vyznať vo výpisoch Sociálnej poisťovne, DSS siek a DDS siek.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.