Sociálna poisťovňa Výpis zamestnankyne Marty

Sociálna poisťovňa presne eviduje vami odpracované dni a roky. Jej evidencia je rozdelená do dvoch častí. Obdobie  do 31.12.2003 má písomnú podobu. Od 1.1.2004 eviduje Sociálna poisťovňa vaše pracovné aktivity elektronicky.

Čo získate takmer okamžite vstupom do programu Súkromný dôchodok ? Po vyplnení vstupného formulára Vám do 3 minút príde na vami zadaný email návod v podobe videa ako si sami z pohodlia domova požiadate Sociálnu poisťovňu o svoj  vlastný výpis. Sociálna poisťovňa Vám potom poštou pošle  dokument ktorý má názov Informácia o stave individuálneho účtu poistenca.

Výpis za obdobie do 31.12.2003. Po jednotlivých rokoch nájdete počet dní ktoré ste odpracovali. Je tam ešte viacero dôležitých údajov ako sú osobný vymeriavací základ, všeobecný vymeriavací základ, osobný mzdový bod. V spodnej časti nájdete údaj, koľko rokov Vám Sociálna poisťovňa započítava do odpracovaných rokov. V našom výpise vidíme, že započítaných je niečo viac ako 24 rokov.

Výpis od 1.1.2004 má už inú formu a je možné ho mať i v elektronickej podobe. Z neho krásne uvidíte, za aké obdobie za Vás zamestnávateľ neodviedol poistné. V spodnej časti sú znova tri dôležité údaje a to osobný mzdový bod, Všeobecný vymeriavací základ a a Aktuálna dôchodková hodnota.

Program Súkromného dôchodku má štyri pevné nohy, rovnako ako kvalitný dubový stôl. Vstúpte zadarmo do programu Súkromný dôchodok ešte dnes. Do troch minút od zadania údajov do vstupného formulára od nás dostanete návod ako z pohodlia domova získate výpis zo Sociálnej poisťovne. Ten Vám presne ukáže ako Vás vidí Sociálna poisťovňa, čo Vám započítava a čo nie a v neposlednom rade sa dozviete ako za Vás zamestnávateľ odvádza poistné.

Súkromný dôchodok

Ing.Miloslav Beno a Ing.Pavol Valúch. Autori projektu Súkromný dôchodok. I. piler, II. pilier, III. pilier, porovnanie štátneho a súkromného dôchodku, vieme poradiť ako sa vyznať vo výpisoch Sociálnej poisťovne, DSS siek a DDS siek.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.