Dôchodok chcem riešiť v období
 • Email Vám šetrí čas i peniaze.
 • Bez neho Vám nevieme vypočítať kedy pôjdete do dôchodku, pripraviť Váš graf a ďalšie darčeky, ktoré od nás dostanete ZADARMO. Dátumu narodenia zadajte v tvare DD.MM.RRRR.
 • Ak chcete, zavoláme Vám.
 • Odpovieme na otázku, keď budeme o nej vedieť.

Moje meno je Eliška, mám 25 rokov a pracujem ako recepčná. Doteraz som študovala a ako študentka som nemala z čoho platiť odvody do Sociálnej poisťovne. Kamarátka mi povedala o projekte Súkromný dôchodok. Pán Beno mi všetko prepočítal a odporučil mi, aby som vstúpila i do II.piliera. Nastavil mi výšku môjho budúceho dôchodku na sumu 1600.- €. Som s tým maximálne spokojná. Každému, kto myslí na svoju budúcnosť, odporúčam vstúpiť do projektu Súkromný dôchodok pána Bena.

Eliškarecepčná

Čo vám ZADARMO prinesie vstup do projektu Súkromný dôchodok ?

 

 • Vypočítame vám, aký budete mať predbežný štátny dôchodok z I.piliera.

Viete si sami vypočítať približnú výšku vášho budúceho dôchodku ? Sociálna poisťovňa eviduje vami odpracované roky, výšku vašich odvodov. Evidenciu vašich čísiel pre dôchodok vám Sociálna poisťovňa zašle poštou. Musíte ju, ale o to požiadať. Presný postup ako to urobiť, dostanete emailom po vyplnení všetkých polí formulára. Do vašej emailovej schránky zašleme video návod, grafický postup i textový postup.

 

 • Je pre vás výhodný II.pilier ? Dostanete od nás odpoveď, ÁNO alebo NIE.

II.pilier má veľmi veľa výhod a je bezpochyby výborný. Ale NIE je pre KAŽDÉHO. Dokážete sami posúdiť, či je pre vás výhodný ? My vám pošleme email s našim vyjadrením, či podľa našich výpočtov je, alebo nie je pre vás výhodné byť v II.piliery. K tomu je treba vyplniť formulár. Kde nájdete údaje do formulára ?

Tento odkaz vám ukáže, kde ich hľadať v prvom prípade.

Druhú možnosť, ktorá sa týka možno práve vás, je na tomto linku.

Ak nevyplníte obsah formulára, predpokladáme, že v druhom piliery nie ste.

 

 • Vypočítame vám, v akom veku pôjdete pravdepodobne do dôchodku.

Vypočítať aspoň približný vek odchodu do dôchodku nie je zase až tak jednoduché. Treba okrem roku narodenia ( alebo veku ) zobrať v úvahu viacero faktorov. Medzi tie najdôležitejšie patrí demografický vývoj a príjmy Sociálnej poisťovne, mzdový vývoj v národnom hospodárstve, inflácia atď. Internet ponúka viacero kalkulačiek pre výpočet. Všetky, ktoré som doposiaľ našiel, majú jedno spoločné. Výsledok. Ak zadáte akýkoľvek rok narodenia, dostanete vždy odchod do dôchodku v 62 rokoch. Je všeobecne známe, že to už dávno nie je pravda. Vyplnením formulára si zabezpečíte, že vám príde email, kde sa dozviete, kedy sa môžete tešiť na dôchodok.

Dôchodok chcem riešiť v období
 • Email Vám šetrí čas i peniaze.
 • Bez neho Vám nevieme vypočítať kedy pôjdete do dôchodku, pripraviť Váš graf a ďalšie darčeky, ktoré od nás dostanete ZADARMO. Dátumu narodenia zadajte v tvare DD.MM.RRRR.
 • Ak chcete, zavoláme Vám.
 • Odpovieme na otázku, keď budeme o nej vedieť.

Volám sa Elena, mám 50 rokov, pracujem ako kontrolórka. Môj príjem zamestnanca nie je zlý. Môj štátny dôchodok bude niečo málo cez 400.- €. O 12 rokov mi to ale zrejme stačiť nebude. Našla som riešenie v podobe Súkromného dôchodku. Pán Beno mi prepočítal kombinácie z I. II. i tretieho piliera a odporučil z II.piliera vystúpiť. Môj súkromný dôchodok mi nastavil na 170.- € mesačne. Keď spočítam štátny dôchodok+môj súkromný, tak budem čerpať cca 570.- €. Dúfam, že od roku 2027, kedy pôjdem do dôchodku, mi to bude stačiť. Doporučujem každému zamestnancovi obrátiť sa na pána Bena a vstúpiť do projektu Súkromný dôchodok.

Elenakontrolórka
 • Pripravíme pre vás graf Vášho osobného Súkromného dôchodku.

Graf vám nastaví zrkadlo, ako na tom ste práve teraz. Povie vám, aké kroky je treba urobiť, aby kvalita vášho života neklesla ani v dôchodkovom veku. Dá vám odpoveď na to, ako si zabezpečíte dôstojný život. Graf vášho osobného Súkromného dôchodku vám vieme vypracovať len po tom, čo budeme mať od vás dostatok informácií. Predpokladom k naplneniu všetkých sľúbených bodov, je kompletné vyplnenie formulára. Výpis z účtu II.piliera vám zaslala vaša DSS. Údaje pre štátny dôchodok z I.piliera nájdete v Informácii o stave individuálneho účtu poistenca. Presný video postup ako ho získať, vám príde na vami zadaný email, pár sekúnd po kompletnom vyplnení a odoslaní formulára.

 

 • Budete stále " v obraze " a nič vám neunikne.

Pravidelne vás budeme emailom informovať o novinkách v oblasti dôchodkového zabezpečenia a tvorby úspor. Vývoj ide dopredu neuveriteľne rýchlo. Je dobré držať krok so zmenami. Mať možnosť sa správne rozhodnúť. V uzatvorených skupinách na sociálnych sieťach, sa budete môcť podeliť o svoje skúsenosti. Pravidelne v nich budú odpovedať na vaše otázky tvorcovia projektu Súkromný dôchodok Ing.Miloslav Beno a Ing.Pavol Valúch.

 

 • Náš verejný prísľub členom klubu Súkromný dôchodok.

Minimálne dva krát do roka dostanete informáciu o tom, čo sa deje s vašimi peniazmi.

Minimálne raz ročne vám zašleme zmeny, ktoré by mohli mať vplyv na štruktúru vášho Súkromného dôchodku. Podľa aktuálneho vývoja na svetových finančných trhoch.

Minimálne každé tri roky účastníkom projektu ZADARMO prepočítame ich dôchodok z I.piliera, z II.piliera i ich Súkromného dôchodku. Súčasne v spolupráci s vami prehodnotíme portfólio vášho Súkromného dôchodku. Ak bude treba zmeny, urobíme vám ich opäť zadarmo.

Volám sa Anka, mám 51 rokov a v súčasnosti žijem a pracujem v Kanade. Rada by som sa ale vrátila späť a v pokoji prežila dôchodok doma. Na Slovensku mám odpracovaných 25 rokov. Pán Beno mi vypočítal, aký približne bude môj slovenký dôchodok. V Kanade by som chcela odpracovať celkom 19 rokov a mať nárok i na kanadský dôchodok. Vstúpila som do projektu Súkromný dôchodok a ten mám nastavený na 330.-€ mesačne. Keď si spočítam všetky dôchodky (štátny slovenký+štátny kanadský+môj súkromný), budem mesačne čerpať dôchodok vo výške 1350.- €. Každému, kto zarába peniažky vonku a chce sa vrátiť, odporúčam pána Bena. Vie vám pomôcť.

AnkaKanada
Dôchodok chcem riešiť v období
 • Email Vám šetrí čas i peniaze.
 • Bez neho Vám nevieme vypočítať kedy pôjdete do dôchodku, pripraviť Váš graf a ďalšie darčeky, ktoré od nás dostanete ZADARMO. Dátumu narodenia zadajte v tvare DD.MM.RRRR.
 • Ak chcete, zavoláme Vám.
 • Odpovieme na otázku, keď budeme o nej vedieť.

Našli sme pre Vás výnimočnú cestu, ako si môžete vytvoriť vlastné zdroje. Presne podľa vašich individuálnych možností. Zdroje, ktoré si na dôchodku budete môcť s radosťou užívať.

Jedinečná kombinácia, ušitá presne podľa Vašich potrieb, sa volá

Súkromný dôchodok.