III pilier koľko stojí a koľko zarobí zamestnanec

Ste zamestnaní a viete, že štát sa o Vás nepostará ? Rovnako tak, že štátny dôchodok z I.piliera Vám nemôže stačiť ? Ako dlho môže Sociálna poisťovňa žiť „na dlh„?

Marta ako mladá 30 ročná kočka si so svojim malým gašpárkom chystá veľké divadlo v podobe vlastného Súkromného dôchodku.

Celkovo do času dôchodku investovala 1 800.-€. Jej peniaze počas celej doby úspešne pracovali.

Výsledkom je to, že Marta má možnosť použiť takmer 5 800.-€. Malý gašpárko pekne vyrástol, však.

Celé si to zhrňme. Marta zarobila viac ako trojnásobok toho čo vložila. Je to pre ňu dobrá investícia ? Je to pekné ? Vyrobila si tak jednu nohu vo výške 270.- € mesačne, ale program Súkromného dôchodku má štyri pevné nohy, rovnako ako kvalitný dubový stôl. Môže mať až 4 krát viac a mesačne mať zabezpečený príjem vo výške 1 080.- €. Z toho by sa už mohlo dať žiť, čo Vy na to ?

Ako ďalej ? Predtým ako Vám odpoviem sa spýtam. Viete si odtrhnúť od huby 15.- € mesačne ? Chcete aj Vy hrať s malým gašpárkom veľké divadlo ?  Tak tu je moja odpoveď. Urobte to čo Marta, vstúpte ZADARMO do programu Súkromný dôchodok ešte dnes. Do troch minút od zadania údajov do vstupného formulára od nás dostanete návod ako z pohodlia domova získate výpis zo Sociálnej poisťovne. Ten Vám presne ukáže ako vás vidí Sociálna poisťovňa, čo Vám započítava a čo nie a v neposlednom rade sa dozviete ako za Vás ktorý zamestnávateľ odvádza poistné.

Súkromný dôchodok

Ing.Miloslav Beno a Ing.Pavol Valúch. Autori projektu Súkromný dôchodok. I. piler, II. pilier, III. pilier, porovnanie štátneho a súkromného dôchodku, vieme poradiť ako sa vyznať vo výpisoch Sociálnej poisťovne, DSS siek a DDS siek.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.