Povedali o Súkromnom dôchodku.

Moje meno je Eliška, mám 25 rokov a pracujem ako recepčná. Doteraz som študovala a ako študentka som nemala z čoho platiť odvody do Sociálnej poisťovne. Kamarátka mi povedala o projekte Súkromný dôchodok. Pán Beno mi všetko prepočítal a odporučil mi, aby som vstúpila i do II.piliera. Nastavil mi výšku môjho budúceho dôchodku na sumu 1600.- €. Som s tým maximálne spokojná. Každému, kto myslí na svoju budúcnosť, odporúčam vstúpiť do projektu Súkromný dôchodok pána Bena.

Eliškarecepčná

Volám sa Elena, mám 50 rokov, pracujem ako kontrolórka. Môj príjem zamestnanca nie je zlý. Môj štátny dôchodok bude niečo málo cez 400.- €. O 12 rokov mi to ale zrejme stačiť nebude. Našla som riešenie v podobe Súkromného dôchodku. Pán Beno mi prepočítal kombinácie z I. II. i tretieho piliera a odporučil z II.piliera vystúpiť. Môj súkromný dôchodok mi nastavil na 170.- € mesačne. Keď spočítam štátny dôchodok+môj súkromný, tak budem čerpať cca 570.- €. Dúfam, že od roku 2027, kedy pôjdem do dôchodku, mi to bude stačiť. Doporučujem každému zamestnancovi obrátiť sa na pána Bena a vstúpiť do projektu Súkromný dôchodok.

Elenakontrolórka

Volám sa Anka, mám 51 rokov a v súčasnosti žijem a pracujem v Kanade. Rada by som sa ale vrátila späť a v pokoji prežila dôchodok doma. Na Slovensku mám odpracovaných 25 rokov. Pán Beno mi vypočítal, aký približne bude môj slovenký dôchodok. V Kanade by som chcela odpracovať celkom 19 rokov a mať nárok i na kanadský dôchodok. Vstúpila som do projektu Súkromný dôchodok a ten mám nastavený na 330.-€ mesačne. Keď si spočítam všetky dôchodky (štátny slovenký+štátny kanadský+môj súkromný), budem mesačne čerpať dôchodok vo výške 1350.- €. Každému, kto zarába peniažky vonku a chce sa vrátiť, odporúčam pána Bena. Vie vám pomôcť.

AnkaKanada

Chcete sa dozvedieť viac o dôchodkovom systéme ? Otvorte to, čo vás zaujíma.